Kaynağini Bilmiyorum.mutlaka Okuyun.

KAYNAĞINI BENDE BILMIYORUM! DILEĞIM YAZILANLARIN DOĞRU OLMAMASI
ABD Neden Bu Kadar Hırçınlaştı.Her Yere Saldırır Oldu.Önceden Bir Yeri Karıştırırdı Ama Şimdi Savaş Açıyor işgal ediyor ,kendine katıyor.Vurdum duymazlıkla.Gözünü Ortadogu’ya dikmiş.Irak dedi işgal etti,şimdi Iran ,Suriye diyor sonra Türkiye diyecek.
Bir de Afganistan saldırısı var.Öyle ya Ortadogu degil ama Dünya haritasının
karşısına geçersek Afganistanın Ortadogu’nun kapısı adeta tıpası oldugunu görürüz.Ya diger tıpası;Gürcistan;orda da karşımıza Gül Devrimi çıkıyor. Güvenlik saglanmış ve iştedigi gibi top koşturabilecek artık.
Peki bunları neden yapıyor?Bir ülkenin denetimi saglamadan diger bir ülkeyi
işgal acalesi. Ve neden Ortadogu? Petrol için olmasa gerek Artık hidrojen var ve Amerika yanlış ata oynuyor değil ya.
Cevap belki de Dünya tarihinde,eski uygarlıkların kayıtlarında gizlidir. Orta Amerika’da astronomi konusunda çok ileri bir topluluk vardı.Mayalar.O kadar ki günümüzdeki Güneş ve Ay tutulmalarını günü gününe veriyorlar,Venüs’ün yörüngesini şuandaki bilimin hassaslıgında
ölçebiliyorlardı.Işte bu birikimlerle takvimler hazırlamışlardır. Bu takvimler zamanı çaglara ayırır.Her çag felaketle başlar felaketle biter.Tüm Dünya’yı etkileyen felaketler zincirleri ile.Ve mayaların içinde bulundugumuz çagın bitişi ile vardiği zaman 2012 yılı.Şimdi tarihte olan
felaketler zincirlerini araştırdıgımızda karşımıza -kayıtlarda olan – 2 tarih çıkıyor.Birincisi Milattan Önce 5310 ve Milattan Önce 1649 yılları.MÖ 5310 yılında tüm Dünya sudan gelen afetlerle sarsılmış.Tufanlar.Karadeniz’in küçük bir su birikintisiyken büyük bir deniz olması .Belki de Nuh tufanıdır.Yine MÖ 1649 yılında ise Dünya Depremlerle ,Yanardağlarla sarsılmıştır.Thera yanardagı patlamış ve tüm Anadolu,Mezopotamya hatta Çin’e kadar ki bölge kül bulutu altında kalmıştır.Milletler yokolmuş, devletler yıkılımış.Dünya’da bir karmaşa.
Şimdi iki tarih arasındaki yıla bakarsak MÖ1649-MÖ 5310=3661 yıl.Ve Mayaların çagın bitişi olarak verdigi tarihi de işin içine katarsak MS 2012-MÖ 1649=3661 yıl.Demek ki Dünya her 3661 yıllık aralıklarla felaketlerle karşılaşıyor. Bu zaman aralagının nedeni ne olabilir dersek Yörüngesi Güneş Sistemi ile çakışan ve 3661 yılda bir Güneş Sistemine giren bir kuyruklu yıldız ya da bir kahverengi cüce olabilir.
Mayalar dışındaki medeniyetler de bu olayların farkında ve onlarda bunlara bir gök cisminin neden oldugunu fark ediyorlar.Babil kayıtlarında 3661 yılda gözüken bir gezegenin adı geçer.Adı Marduktur.Kuralsız gibi gözüken 3661 sayısı Babil matematiğinde anlam kazanır.Çünki Matematiklerini 60 lık sisteme göre yapılandırmışlardır.(Biz de 10 luk sistem) 3661 sayısının 60lık sistemde karşılığı 111 dir.(60 üzeri ikiden 1 tane,60 üzeri birden 1 tane,60 üzeri sıfırdan 1 tane).
111 sayısı onlar için kutsaldır.Çünki tanrı dedikleri o gök cismin temsil eder.
Şimdi Ibranilerle ilişki kurmak gerekirse; Babil kralı Nabukednazar (Matrix filminde de adı geçiyor) Yahudi kavimleri sürgüne yollamış. Orda Babil astronomisi ile tanışmışlar haliyle 111 ile.Marduk (111) düşmanın tanrısı, haliyle şeytan olmalıdır onlara göre. Ibranice’de ‘I’ ,’vav’ diye okunur. Ibranicede her harfin rakamsal bir karşılıgı vardır. Ve ‘Vav’ ın rakamsal karşılığı ‘6’ dır. Üç tane ‘III’ olur ‘666’.
Incil’in vahiy bölümünde ”666 Şeytanın rakamıdır, O gökyüzünde belirdiginde
artık kıyamet gelecektir” der.
Siyonizmin 3 aşaması vardır. Birincisi Kudüste bir devlet kurmak. Bunu yaptılar. Ikinci aşaması; bu devletin sınırlarını Nil ile Fırat’a dayandırmaktır. Yine Yahudi inancına göre Musa’nın vaad ettiği topraklara ulaşıldıgında; Isa Mesih gökten inecek ve Ibrani ordularının başına geçecektir. Deccalın orduları ile savaş olacaktır. Bu gün kıyamet günüdür. 666’nın göründüğü
gündür.
Işte ABD burada devreye giriyor. 666’nın görünecegi yıl 2012’dir. Ve bu zamana kadar Vaad Edilmiş topraklar alınmalıdır. Aksi taktirde kehanet gerçekleşmeyecektir. Sadece 7 seneleri kaldı.
Dikkat ederseniz Bush, Kasım 2004 seçimlerini kazandıktan sonraki Başkanlık
seçim konuşmasında ”Yıldızların ötesinden talimat aldım. Ilahi bir çagrı” Dogru söylüyordu. Onun çagrısı bu gök cismi idi. 666. Köşe yazarlarımız yine kendi üslüplarıyla ”Buş ,yine gece üstünü açık
unutmuş” dediler. Ama o konuşmayı önüne koyanlar bu kadar da salak degiller.
Ne yazık ki demiyecegim Arz-ı Mevud’un bir kısmı da -Konya Fırat arası- bizim elimizde. Açıkcası ben bu 7 sene içinde bize karşı bir hareket bekliyorum. Çünkü bu adamlar, bunun için yaşıyorlar.Yoksa bi 3661 sene daha bekleyecekler.
Belki de Metal Fırtına da bunun bir parçasıdır. Belki de Saldırı kitapta yazıldığı gibi 2007 ‘dedir. Kitapta saldırının bir aşamasıdır belki de.
Mesele yukarda yazılan inançların dogrulugu veya Batıl inanç olması degil. Mesele onların buna inanması ve buna göre hareket etmesi.
Düşmanımızın ne istedigini biliyoruz. O zaman ne yapmamız gerektigini de biliyoruz

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: