TEVRATTA I R A K V E B A Ğ D A T

Yahudiler, Kabbalist Hahamlar Şeytanın emirleri doğrultusunda yazılmış olan Muharref Tevrat”ın hükümlerini günümüzde de uygularlar. Bunun en son örneği de Muharref Tevrat hükümlerine göre hazırladiıkları AFGANİSTAN, VE IRAK SENARYOSUDUR.Savaşın başlangıcından sonuna dek bütün olaylar Muharref Tevrat hükümlerine göre düzenlenmiştir:

“VE SION”DA GÖZLERINIZIN ÖNUNDE YAPTIKLARI BUTUN KÖTULUKLERI BABIL(BAGDAT)”E VE KILDANLAR(IRAK) DIYARINDA OTURANLARIN HEPSINE ÖDEYECEGIM”.(Yeremya bölümü,51/24)Kitabi ermiya…
Bunu sözde onlara göre Allah (c.c.) söylüyor. Ve devamla;

“Ve Babil üzerine gelecek bütün kötülüğü,BABİL İÇİN YAZILMIŞ OLAN BÜTÜN SÖZLERİ YEREMYE KITABI YAZDI.Ve Yeremya Seraya”ya dedi: Babil-e vardığın zaman bak, ve bütün bu sözleri oku, ve de: Ya Rab,bu yerde ne adam ne hayvan oturan olmasın fakat ebedi virane olsun.Ve bu kitabi okumayı bitirince sen ona bir tas bağlıyacaksın ve Fırat Irmağı”nın ortasına atacaksın ve diyeceksin: BABİL BÖYLE BATACAK ve onun üzerine getireceğim kötülük yüzünden bir daha kalkmayacak. Ve onlar yorgun düşecekler. Yeremya”nın sözleri buraya kadardır.”(Hezekiel bölümü,9/5)Kitabi Hazkiyal:.
Su anda bu sözleri yavaş yavaş Amerika Yahudinin teşvikiyle uyguluyor:.şu anda Saddam Hüseyin Hitlerden sonra Yahudi”lerin ikinci kuklası durumuna düşmüştür..

Devamla,”Babil(Bağdat) kralı Buhtunnasr (putun oğlu demektir) beni yedi, beni ezdi, beni boş bir kap etti, canavar gibi beni yuttu güzel yemeklerimle karnını doldurdu, beni kovdu, Sion”da oturan diyecek: bana ve etime edilen zorbalık Babil”in boynunda olsun ve Yerusalim diyecek: Kanım Kildanilerin diyarında oturanların boynuna olsun bundan dolayı Rab şöyle diyor: İşte davanı ben göreceğim ve senin öcünü alacağım ve onun denizini kurutacağım.(Yeremya bölümü,51/35-37). Çünkü Yahudi”ler Irak”ın gücünün artmasını Buhtunnasr”ın gücünün artmasına benzetiyorlardı, onun için ondan intikam almak istiyorlardı. Halbuki Buhtunnasr zamanı geçeli 2580 veya 2610 yıl olmuştur, maalesef Yahudi”ler hala o zaman ki yenilginin acısını bir türlü unutamamışlardır.

Yahudi”ler, dünya hakimiyetine ulaşmak için yapacaklarını düşündükleri ARMAGEDDON” adlı savaşa uzanan son halka olarak Bagdat”ın yıkılıp yeniden inşa edilmesini görüyorlar..Zaten de su anda Bagdat”ı inşa için uygun zaman bekliyorlar hepimizin bildiği gibi;

Babil(Bağdat) Kralı üzerine bu meseleyi söyleyip, diyeceksin:Gadreden nasıl yok oldu! Altın şehri yok oldu”(Isaya bölümü,14/4)Kitabi Esiya..
Ve Allah Sodom”u ve Gomorra”yı yıktığı gibi ülkelerin izzeti, Kildanilerin gururunun süsü olan Babil(Bağdat)”da yok olacak. Içinde ebediyyen oturulmayacak ve nesilden nesile meskun olmayacak” (Isaya bölümü,13/19-20)

Babil(Bağdat) alındı. Bel utandı.Merodak yıldı, onun dikilitaşları utandılar putları yıldılar deyin çünkü ona karşı şimalden(kuzeyden)”burada bugünkü Iran kastedilmektedir” bir millet çıkıyor ONUN DIYARINI VIRAN EDECEK.(Yeremya bölümü,50/2-4)

Ve Babil”in üzerine göklerle yer ve onlarda olanların hepsi sevinçle terennüm edecekler çünkü kuzeyden onun üzerine helak ediciler gelecekler”(Yeremya bölümü,51/48)
Işte Babil”e karşı ve Leb-kamay”da oturanlara karşı HELAK EDİCİ BIR YEL(Bilndiği gibi 1.BUSH PAPPA 1990 yılında ilk Irak savaşını baslatmıs ve adına da ÇÖL fırtınası adını vermişlerdi o söz buradan alınmadır, yani DEĞİŞTİRİLMİŞ TEVRAT”tan) uyandıracağım. Ve Babil(Bağdat)”e harmana savuranlar göndereceğim ve onu savuracaklar;
ve onun diyarını boş bırakacaklar; çünkü kötü günde her taraftan onun üzerine gelecekler. Yay kurana karşı, ve zırhı ile övünene karşı okçu yayını kursun; ve onun gençlerini esirgemeyin; hep onun ordusunu bütün bütün yok edin, ve vurulanlar Kildaniler diyarında,ve yaralılar onun diyarında düşecekler.(Yeremya bölümü,51/1-4)

İşte kuzeyden bir kavim geliyor, ve büyük bir millet ve çok krallar yerin uçlarından uyanacaklar: Ellerinde yay ve kargı var; insafsızdırlar ve merhametleri yok; sesleri deniz gibi gürlüyor ve atlara binmişler ve her biri sana karşı dizilmiş cenkçi gibi. Ey Babil kızı Babil kralı onların haberlerini işitti ve elleri gevşedi; onu sıkıntı, doğuran kadın gibi ağrılar tuttu.(Yeremya bölümü,50/41-44)

Babil”in içinden kaçın ve Kildaniler diyarından çıkın ve surunun önünde ergeçler gibi olun cünkü iste Babil”e karsı büyük milletler cumhurunu kuzey diyarından ben uyandırıp çıkaracağım ve ona karşı dizilecekler ve o yanadan alınacak onların okları HÜNERLİ YİĞİDİN OKLARI GİBİ OLACAK VE HİÇBİRİ BOŞ DÖNMEYECEK.(Yeremya bölümü,50/8-9).. Muharref Tevrat”ta bahsedilen” okları hünerli yiğidin okları gibi olacak, hiç bos dönmeyecek” ifadesi paralelinde BM askerleri, tarihin ilk büyük elektronik savaşında hedefinden sapmayan üstün teknolojiye sahip füzeler kullandılar, bilindiği gibi;.

Okları bileyin, kalkanları sıkı tutun; Rab Medler krallarının ruhunu uyandırdı; çünkü Babil”i helak etmek için muradı ona karşıdır; çünkü bu Rabbin öcüdür!. Babil(Bağdat) duvarlarına karşı bayrak dikin karakolları kuvvetlendirin, bekçileri dikin, pusuları kurun..”(Yeremya bölümü,51/11-12)

Kildaniler diyarı çapul olacak ve ONU ÇAPUL EDENLERİN HEPSİ DOYACAKLAR Rab diyor.(Yeremya bölümü,50/10)

MİLLETLER ARASINDA BİLDİRİN VE İŞİTTİRİN ve bayrak dikin işittirin ve gizlemeyin. Babil(Bağdat) alındı..(Yeremya bölümü,50/2)

Bak İsrail, bugün milletler üzerine ve ülkeler üzerine kökünden sökmek için ve yıkmak için, helak etmek ve yoketmek için seni koydum”.(Tevrat,Yeremya bölümü,1/10)
 

Kaynak: acizane.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: